Kapat

“Türkiye’nin En Etkili Tedarik Zinciri Profesyonelleri” Bu Gecede Buluşuyor

GORSEL
blank
blank

Slimstock ve Lojistik Derneği (LODER) ortaklığı ile bu yıl dördüncü kez düzenlenen “Türkiye’nin En Etkili Tedarik Zinciri Profesyonelleri” ödül töreni iş dünyasının önemli isimlerini ağırlıyor. Unilever, Tadım, Turkcell, Eczacıbaşı gibi dünya çapında bilinen firmalarının kurucuları ve üst düzey yöneticilerinin katılacağı ödül töreni 7 Kasım 2018 tarihinde Renaissance Istanbul Polat Bosphorus Hotel ‘de gerçekleşecek.

Gecenin onur konuşmacısı; Prof. Dr. Nezih Altay

DePaul Üniversitesi’nin Driehaus İşletme Fakültesi’nde Profesör olarak görevini sürdüren ve aynı üniversitede Tedarik Zinciri Yönetimi yüksek lisans programını yöneten Altay engin bilgi birikimin iş dünyasının önemli isimleri ile paylaşacak. “Yeni teknoloji/trend ve dijitalleşmenin gelecek yıllarda Tedarik Zinciri yönetimindeki etkisi’’ üzerine konuşacak olan Altay geceye onur konuşmacı olarak katılacak.

Profesyoneller projeleriyle, 4 dalda yarışacaklar

2017 senesine göre %30 oranla daha fazla şirketin başvuru yaptığı ‘’En Etkili Tedarik Zinciri Profesyonelleri’’ gecenin jüri üyeliğini üstlenen LODER Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Dr. Mehmet TANYAŞ, LODER Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Gülçin BÜYÜKÖZKAN, YILDIZ Holding Tedarik Zinciri Başkan Yardımcısı Nazmi CİVİL ve Journal of Humanitarian Logistics & Supply Chain Management Dergisi Genel Yayın Yönetmeni Prof.Dr. Nezih Altay tarafından seçilecek.

Aynı gece; En Sürdürülebilir, En Teknolojik, En Yenilikçi ve En Etkin / Etkili olmak üzere 4 farklı dalda yarışacak olan adayların ödülleri ise meslektaşları tarafından yapılacak oylama sonucunda belirlenecek.

Amacımız Tedarik Zinciri Yönetimi yaklaşımının ülkemizde yaygınlaşmasını sağlamak

Organizasyonun ev sahipliğini üstlenen Slimstock Türkiye Genel Müdürü Songül Sezer konuyla ilgili olarak: ‘’ LODER ile birlikte ev sahipliğini üstlendiğimiz bu organizasyonunda amacı Tedarik Zinciri Yönetimi yaklaşımının ülkemizde yaygınlaşmasını sağlamak, yeni ve sektöre yön veren küresel tedarik zinciri trendlerini paylaşmak, önde gelen ulusal ve uluslararası profesyonellerin bilgi ve deneyimleri ile şirketlerin en iyi uygulamalarının paylaşılmasını sağlamak, bugünün ve yarının Tedarik Zinciri ve Lojistik yöneticilerini sosyal ortamlarda bir araya getirerek ilişki ve iş birliğini arttırmaktır’’ dedi.

SONGUL SEZER

blank