Connect with us

VİDEO GALERİ

Toyota Türkiye’den “#evdekal” Reklam Filmi

Haber Servisi

Published

on

Tüm devlet birimlerinin yanı sıra sanatçılardan sporculara kadar dört bir yandan evde kal çağrıları yapılırken, Toyota Türkiye de hazırladığı reklam filmi ile sürece destek oluyor. “Şimdi ayrılalım ki, güçlenerek bir araya gelelim” sloganıyla yayınlanan reklam filminde Toyota herkesin üzerine düşeni yapması için çağrıda bulunuyor. Reklam filmi Toyota Türkiye’nin sosyal medya adreslerinden ve ulusal kanallardan izlenebilecek.

VİDEO GALERİ

Türk Hava Yolları “TK1920″nin Hikayesini Paylaştı

Haber Servisi

Published

on

Türk Hava Yolları, Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin kuruluşunun 100’üncü yılı ve 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda tarihindeki en anlamlı uçuşlardan birini gerçekleştirdi. Şirket tarafından o uçuşun hikayesi paylaşıldı.

Continue Reading

LOJİSTİK

Kapıkule’den Türkiye’ye Girişlerde Yeni Model Devreye Giriyor

Haber Servisi

Published

on

Başlatılan yeni modelde; “Römork veya sürücü değişim İşlemi, Kapıkule Sınır Kapısında GTİ Parkı içinde belirlenen korumalı alanda yapılacaktır”. Yurtdışında bulunan ve tekrar dönüş yapacağını beyan eden araçların sürücüleri (yurtdışı sürücü), Türkiye’ye giriş yaparak GTİ Parkı Korumalı Alanına gelecek ve römorku firmanın diğer sürücüsüne teslim edecektir. Sonrasında, TR’deki sürücünün (yurtiçi sürücü) GTİ Parka getirdiği diğer römorku alarak eski park çıkış peronundaki görevliye araç değişiklik bilgileri bildirecektir. Son olarak Polis, tescil ve mazot gibi işlemlerini tamamlayarak çıkış işlemlerini yapacaktır.

blank

RESMİN BÜYÜK HALİNİ GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Continue Reading

VİDEO GALERİ

Youtuber Doğan Kabak, TOGG CEO’su ile Yerli Otomobili İnceledi

Haber Servisi

Published

on

Continue Reading

Trending