Tesla, Müşterilerine Özel Sigorta Hizmetini Başlattı

tesla-sigorta
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Tesla’nın Insurance adını verdiği hizmeti şu an için sadece Kaliforniya’daki Tesla müşterilerinin kullanımına sunuldu. Ancak şirketten yapılacak açıklamada ilgili hizmetin kademeli olarak diğer eyaletlerde de kullanıma başlanacağı belirtildi. Ancak söz konusu kademeler ile ilgili olarak herhangi bir zaman belirtilmedi.Tesla CEO’su Elon Musk’ın Mayıs ayında başlatmayı planladıklarını belirttiği Insurance hizmeti ertelemeler sonucunda Ağustos ayında kullanıma açıldı.

DİĞER SİGORTALARA GÖRE DAHA UCUZ SİGORTA İMKANI

Marka tarafından yapılan açıklamada hizmeti kullanan müşterilerin yüzde 20, hatta bazı durumlarda yüzde 30’a varan oranlarda indirimli  sigota yapılabileceğini iddia ediyor. Bu iddiasının temelinde ise modellerindeki “gelişmiş teknoloji ve güvenlik” özellikleri yer alıyor.

Sigorta poliçelerinde kişiye özel fiyat uygulamasının yapılacağını belirten şirket yetkilileri “Eğer müşteriler Tesla sigortası yaptırmak istiyorsa hızlı ve kurallara uygun olmayan şekilde araç sürmeyeceklerini kabul etmek zorunda.Aksi halde daha fazla prim ödemek zorunda kalırlar.” diyorlar.

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

Lojistik Defteri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

deneme