SUNLOG Filosunu Ford’un Ödüllü Çekicisi ile Güçlendirmeye Devam Ediyor

Kurulduğu günden bu yana Fransa, İspanya, Portekiz, Almanya gibi hatlarda butik lojistik hizmeti veren Sun Taşımacılık filosunu genişletmeye devam ediyor.

sunlog-ford-teslimat
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Sun Taşımacılık 2020 yılını yeni filo yatırımı ile sonlandırdı. Filosuna Ford’un ödüllü çekicisi F-MAX’i katan şirket böylece filosundaki araç sayısını da ortalama 60 civarına çıkarmış oldu. Bilindiği üzere F-Max tanıtımı sırasında oldukça ilgi çekmiş ve International Truck Of the Year – ITOY ödülünü de sahibi olmuştu. Alınan 12 adet Ford F-Max’in firmanın yurtdışı operasyonlarında aktif olarak kullanılacağı belirtildi.

Sun Taşımacılık’ın Çatalca’daki yeni teslimat törenine firma kurucularından Sertaç Yücelbak, Ünal Sarı ve Filo ve Tedarik Müdürü Ahmet Seyhan ile Ford yetkilileri katıldı. Uzun araştırmalar sonucu firmanın Ford F-Max modelinde karar kılındığı belirtilirken tercih sebebinde çevreye en az oranında zarar vermesi ile birlikte, şoförlerin konforu ve yakıt göz önüne alındığında en uygun çekici tercihinin bu olacağına karar verildiği belirtildi. Yetkililerden alınan bilgiye göre gündelik kullanımdaki veriler de incelendikten sonra filo genişletme süreçlerinde bundan sonraki tercihin yine Ford olacağı konuşuluyor.

Giriş Yap

Lojistik Defteri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

deneme