Sienzi Lojistik Sektördeki Büyümesini Sürdürüyor

Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

2007 yılından itibaren Halkalı Gümrük Müdürlüğü’ne bağlı olarak hizmet vermekte olan SİENZİ LOJİSTİK ANTREPO 2016 yılı Eylül ayı itibariyle Esenyurt Kıraç mevkiindeki yeni tesisinde hizmet vermeye başlamıştır.

Yeni tesisi, 5.000 m² A Tipi Genel Gümrüklü Antrepo, 3.500 m² Serbest Depolama alanı ve 7.000 m² açık sahaya sahip olup; yine Muratbey Gümrük Müdürlüğü’ne bağlı olarak faaliyet göstermektedir.

İki katlı depolama alanının alt katı gümrüklü antrepo, üst katı serbest lojistik depo olarak hizmet vermekte olup aynı anda 10 aracın yükleme-tahliye işlemleri en hızlı ve hatasız şekilde gerçekleştirilebilmektedir. Bütün eşya giriş ve çıkışların yanı sıra deponun stok kayıtları da gümrük mevzuatlarına uygun olarak bilgisayar ortamında, IP desteğiyle ve 32 kamera ile tam yetkili personel tarafından tutulmaktadır.

Serbest lojistik depolama alanında ihracat yüklemelerinin yanı sıra, depolama, stok takibi ve stok dağıtım hizmeti verilmektedir.

SİENZİ LOJİSTİK ANTREPO, sunduğu depolama hizmetlerinde operasyon için gerekli olan forklift, reachtruck, stacker ve elektrikli transpaletlerin yanısıra barkod ve RF (akıllı elle toplama cihazı) sistemleri, bilgisayar kontrollü uygulamalar ve en son teknolojik yenilikleri kullanmaktadır.

Mümkün olan en yüksek kalitede hizmet vermek konusunda deneyimli ekibi ve mükemmel teknoloji çözümlerine güvenen SİENZİ LOJİSTİK ANTREPO, bilgi teknolojisi sistemleri sayesinde gerçek zamanlı raporlama sunabilmektedir.

Depolama hizmetlerini, dış kaynak kullanım (outsourcing) yolu ile Sienzi’den satın alan üretici veya ticari işletme sahipleri, kendi ana iş kolları dışında kalan, depo altyapı yatırımı ve işletmesi gibi maliyetlere maruz kalmadan, asıl işlerine odaklanabilmektedir.

SİENZİ LOJİSTİK ANTREPO, maksimum müşteri memnuniyetini ön planda tutarak daha iyi, daha güvenilir, daha kaliteli ve daha kapsamlı hizmet vermek için yeni yatırımlar yapmaya devam edecektir.

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

Lojistik Defteri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

deneme