REKLAM VER

Lojistik Defteri günlük 1500-3000 arası günlük tekil ziyaretçiye ulaşan sektörel bir haber sitesidir. Lojistik ve yan sektörlerinden çeşitli pozisyonlardaki birçok çalışan ve lojistik öğrencilerini içeren bir kitleye hitap eden Lojistik Defteri’ne reklam vererek marka bilinirliğinizi artırabilir ve potansiyel müşterilerinize ulaşabilirsiniz.

Lojistik Defteri üzerinde 150+ kullanıma hazır reklam alanı bulunmaktadır. Her bütçeye ve her ölçekteki firma için reklam alanlarımız mevcuttur. Ayrıca tanıtım yazısı olarak haber şeklinde reklam ve link reklam ile sitelerinize 10 yıllık mazisi olan bir siteden backlink alarak Google gözünde değerini de artırabilirsiniz.

Reklamlarınız websitesi harici sosyal medya hesaplarımızdan da paylaşılacaktır. Sosyal medya hesaplarımızda Facebook (3200+) , Twitter (1750+) ve LinkedIn (8500+) ile yaklaşık 13.500 kişilik bir takipçi kitlesine hitap etmektedir.

Lojistik Defteri reklam yayınlarken ilk kriter olarak ziyaretçilerinin reklamlara boğulmadan içeriklere ulaşmasını hedefler. Bu nedenle aşağıdaki konulara reklam hizmeti alırken dikkat alınması gerekmektedir.

  • Lojistik Defteri’nde sadece lojistik ve yan sektörlerine ait reklamlar yayınlanır. Parasını verdim reklamımı yayınlayacaksınız diye bir düşünceyi kabul etmiyoruz.
  • Sitenin açılış ve gezinme hızını ciddi manada düşüren flash içerikli swf reklam kabul etmiyoruz.
  • Reklam verilecek site kurallara uygun dahi olsa belli bir rakamın üzerinde reklam olduğu takdirde reklam alımını durdurma hakkımız mevcuttur. Ana hedefimiz site kazanç sağlarken kullanıcıların reklama boğulmasını engellemek.
  • Reklamlarda jpg ve png formatları kabul edilmektedir.
  • Tanıtım yazısı reklamlarında hazırladığınız yazıda en fazla 3 adet link çıkışı verebilirsiniz. Fazlasına izin verilmeyecektir.

Aşağıdaki formu doldurarak reklam alanı talebinde bulunabilirsiniz. Yetkili arkadaşımız en kısa sürede size özel reklam fiyatı çıkarıp tarafınıza teklifi iletecektir.

Giriş Yap

Lojistik Defteri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

deneme