blank
rehau-2018

REHAU, 2018 Volkswagen Grup Ödülünü Kazandı

Volkswagen Group, ödüllerini geçtiğimiz yılın en iyi 19 tedarikçisine sundu. Ödül kazananlardan biri de polimer uzmanı REHAU. REHAU, geçtiğimiz yıl Güney Afrika’da VW Polo’nun üretimine başlamak için “Yerel Performans Şampiyonu” kategorisinde de ödül aldı.

REHAU, 2009 yılından bu yana Güney Afrika Port Elizabeth’deki fabrikasında VW Polo için boyalı tamponlar üretiyor. VW, aynı fabrikada 2017’den bu yana son Polo nesli başarıyla üretildi. Volkswagen, REHAU’nun üretim hattında üretilen boyalı tamponları tedarik ederek günde 600’den fazla aracı kullanıma sunuyor. Volkswagen Güney Afrika, önümüzdeki yıl dünya pazarı için 170 bin araç üretmeyi planlıyor.

REHAU, başarılı çalışmalara imza atmayı sürdürüyor

Berlin’de düzenlenen ödül töreninde, 2018 VW Grubu ödülünü kabul eden REHAU Grubu Başkan Yardımcısı Dr. Veit Wagner, “Bu ödülü almaya kabul edilmekten heyecan ve gurur duyuyoruz. Uluslararası takımımız harika bir iş çıkardı. Geçtiğimiz yıl Güney Afrika’da VW Polo’nun üretiminin başlangıcı için ‘Yerel Performans Şampiyonu’ kategorisinde ödül aldık. Sürdürülebilir düşünce ve eylemler, şirketimizde sağlam bir şekilde demirlenen temel değerlerdir. Başarımız her zaman inovasyon tarafından belirlendi. Buna bağlı kalarak akıllı ürünler, hizmetler ve çözümler sunarak müşterilerimize değer vermeyi taahhüt ediyoruz.” dedi.

Otomobil endüstrisinde değişim devam ediyor

16’ncısı düzenlenen ödül töreninde, Volkswagen Grubun üstün taahhüt ve yenilikçi gücü ile üstün olan en iyi tedarikçileri onurlandırdığını belirten Volkswagen Grup CEO’su Dr. Herbert Diess, konuşmasını şöyle sürdürdü: “Otomobil endüstrisindeki değişimden söz ederken, tedarikçilere bağlılıkları ve işbirlikleri için teşekkür ediyoruz. Hızlı dönüşümü desteklemek için sizler gibi güçlü ve güvenilir ortaklara ihtiyacımız var. Gelecekte çeviklik, inovasyon ve girişimcilik cesareti daha da önemli olacak. Bu nedenle karar alma ve uygulamada daha hızlı ve verimli olabileceğimiz koşulları sizlerle birlikte sağlamaya çalışıyoruz.”

Brandstätter: “Dijitalleşme, işimizi kökten değiştirecek”

Dijitalleşmenin elektromobilite ve otonom sürüşle birleşerek sektörü kökten değiştireceğini ifade eden VW Satın Alma Yöneticisi Ralf Brandstätter, konuşmasında şu ifadelere yer verdi: “7 ödül kategorisi, otomobil endüstrisinin dönüşümü ile ilgilidir ve gelecekteki ilgili konuları yansıtıyor. Dijitalleşme, elektromobilite ve otonom sürüşle birleşerek işimizi kökten değiştirecek. Aynı zamanda, karmaşıklık ve sürdürülebilir eylem için gereksinimleri artıracak. Polimer uzmanı, REHAU, tüm bu gereklilikler için uygun bir tedarikçi olduğunu gösteriyor.”

blank

KÜNYE - Haber Servisi

Haber Servisi
Lojistik Defteri 2011 yılında sektörel haberleri okuyucuların ulaştırmak amacıyla kurulmuş ve kurulduğu günden bu yana gittikçe büyüyen ve günlük binlerce ziyaretçiye ulaşmayı başarmış sektörel bir haber sitesi girişimidir. Sayfamızda paylaşılmasını istediğiniz haberleri info@lojistikdefteri.com.tr adresinden bize ulaştırabilir, benim de sektör hakkında söylemek istediklerim var diyorsanız da sayfamızda kendi adınızla yayınlanmasını istediğiniz yazılarını bizimle paylaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.