Lojistik Defteri
DEPOLAMA

ParkPalet Türkiye’nin En Fazla Deposu Bulunan Depolama Platformu Oldu

ParkPalet depolama ağı son bir ayda Ordu, Kocaeli, Tekirdağ, İzmir, Adana, Gaziantep ve İstanbul’dan eklenen yeni depolarla 200 depoyu aştı. Yeni eklenen depolarla birlikte toplam kapasitesine 50.000 ek palet alanı daha ilave eden ParkPalet böylece 17 bölgede 200 depo, 450.000 palet kapasitesiyle Türkiye’nin en fazla depo sayısına sahip depolama platformu haline geldi.

Talep sahiplerini hızlı ve kolay bir şekilde hizmet sağlayıcılarla buluşturan ParkPalet depo işletmecileri içinde yeni ve etkin bir iş geliştirme kanalı işlevi görüyor.

Depolama arz ve talebini dijitalleşmiş iş modeliyle bir araya getiren ParkPalet oluşturduğu yaygın depolama ağı üzerinden e-ticaret firmaları için sipariş hazırlama merkezleri sayısını da artırmayı hedefliyor.

ParkPalet, klasik depolama hizmetlerine ek olarak e-ticaret alanında hizmet vermek isteyen depo işletmecileriyle tüm Türkiye çapında sipariş hazırlama merkezleri oluşturmaya devam ediyor. E-ticarete uygun depo yönetim yazılım altyapısı ve iş geliştirme sağlayarak, bu alanda hizmet verecek yetkinliğe ulaşmaları için depo işletmecilerini destekliyor.

Related posts

Park Palet, İlk Yurtdışı Deposunu Romanya’da Açtı

Haber Servisi

Arkas, Depolama Alanını Artırıyor

Haber Servisi

OMSAN’DAN GEBZE’YE YENİ DEPOLAMA TESİSİ

Haber Servisi

Yorum Bırak

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bu web sitesi sizlere daha iyi hizmet verebilmek amacıyla çerez bilgilerinizi kullanmaktadır. Kabul Et Oku