Kapat

Özgür Maraş, Çelik Motor’daki Genel Müdürlük Görevinden Ayrıldı

ozgur-maras
blank
blank

Bünyesinde Kia, bulur.com, Garenta, Praticar, ikinciyeni.com gibi birimler bulunduran Çelik Motor’da genel müdür olarak görev yapan Özgür Maraş, kasım ayı itibariyle görevinden ayrıldı.

Özgür Maraş, 1 Ağustos 2016 tarihinden bu yana genel müdürlük görevini yürütüyordu. Maraş, dostlarına gönderdiği veda mektubunda şu dileklerine yer verdi:

“Kia distribütörlüğü yanında ikinciyeni.com, Garenta, Bulur, Practicar, Moov gibi digital ürün ve girişimlerimiz ile sektörde farklı yere sahip olduğunu düşündüğüm Çelik Motor şirketimizin bunda sonra da sizlerin de desteğiyle çok daha iyi yerlere geleceğine inancım tam.”

Özgür Maraş kimdir?

Garenta & ikinciyeni markalarından sorumlu Genel Müdür olarak görevine devam edecek olan Özgür Maraş, 1991 yılında ODTÜ Endüstri Mühendisliği bölümünden mezun olmasının ardından bankacılık sektöründe üst düzey görevler üstlendi. 1 Ağustos 2016 tarihinde Çelik Motor Genel Müdürü olarak atanmadan önce 2007-2013 yılları arasından Yapı Kredi Bank Amsterdam NV ve 2013-2016 yılları arasında da Yapı Kredi Leasing şirketlerinin Genel Müdürü olarak görev yaptı. Evli ve üç çocuk babası olan Özgür Maraş, İngilizce biliyor.

blank