Kapat

Otoshops’un Yeni Showroomu Hizmete Açıldı

otoshops
blank
blank

İkinci el otomotiv pazarında faaliyet gösteren Otoshops’un İstanbul’daki yeni showroomu açıldı. Otoshops, Türkiye genelinde 18 Yetkili Satıcı ve ALJ’ye ait 2 showroom ile hizmet veriyor.

İkinci el otomotiv pazarına getirdiği kurumsal uygulamalar ile kısa sürede sektörün önemli bir oyuncusu haline gelen Otoshops’un İstanbul’daki yeni showroomu açıldı. Otoshops, Türkiye genelinde 18 Yetkili Satıcı ve ALJ’ye ait 2 showroom ile hizmet veriyor.

İstanbul Mahmutbey’de açılan yeni showroom, Otoshops ALJ’nin İstanbul’daki ikinci hizmet noktası. İstanbul/Kartal’ın ardından Avrupa yakasında müşterilerine hizmet verecek olan Otoshops/ Mahmutbey showroomunda 50 adet ikinci el araç Otoshops standartlarında sergilenebilecektir. Otoshops Mahmutbey, aynı zamanda 2. el alım satımların yanı sıra ekspertiz, sigorta, oto kuaför, garanti ve tescil gibi tüm hizmetleri de sunulacak.

“Amacımız müşterilerimize en yakın noktadan hizmet vermek”

Faaliyete başlamalarının üzerinden kısa bir süre geçmesine rağmen kurumsal ikinci el alanında öncü bir firma olduklarını hatırlatan Otoshops Genel Müdürü Murat Aydın “Otoshops olarak ilk günden bu yana yapılanma çalışmalarımız da devam ediyor. Türkiye geneline yayılmış 18 yetkili satıcı ile müşterilerimize hizmet veriyoruz. Açılışını gerçekleştirdiğimiz Mahmutbey showroomu ise Kartal’ın ardından ikinci hizmet noktamız. 2.el pazarına artan talep, bizim de yeni yatırımlarımızın önünü açıyor. Kendi showroomlarımızın yanı sıra yetkili satıcıyapılanmamız da bir yandan devam ediyor. Hedefimiz Türkiye genelinde müşterilerimize en yakın noktadan hizmet vermek” şeklinde konuştu.

İlkleri sunan marka “Otoshops”

2. el pazarında bir ilki gerçekleştiren Otoshops, satacağı her araca 2 yıla kadar garanti veriyor. Yol yardım hizmetini de içeren Otoshops Garanti, mekanik parçaların yüzde 90’ını kapsıyor.

Otoshops, her marka ve her model aracı 111 noktada detaylı ekspertize tabi tutarak anlık durumunu tespit ediyor ve aynı gün içinde araç sahibine ödemesini yaparak satın alıyor. Araçlar, görünüm yenileme işleminden geçirilerek sıfır araç standartları ile showroomlarda müşterilerin beğenisine sunuluyor.

Otoshops, ayrıca sektörde bir ilki gerçekleştirerek, satın alınan aracı herhangi bir neden göstermeksizin 14 gün içerisinde geri getiren müşterilerine, başka bir araçla değiştirme imkanı tanıyor.

Otoshops Finans, satılan tüm araçlara, 48 ay vadeli özel kredi seçenekleri ile sadece 20 dakikada finansman desteği sağlıyor.

Otoshops Sigorta, sigorta hizmetlerinde de farklılık yaratıyor. Müşterilerine, 18 farklı şirketten aldığı kasko ve trafik sigortası tekliflerini değerlendirerek en uygun seçenekleri sunuyor. Aynı zamanda kasko ve trafik sigortası bedellerini de araç kredisine dahil ederek ödeme kolaylığı sağlıyor.

Tüm devir-tescil işlemleri de maksimum 2 saat içerisinde tamamlanarak, araç müşteriye teslim ediliyor.

blank