Öğrencilerin Sesi Platformu Lojistik Kongresi’nin Birincisini Yapmaya Hazırlanıyor

zoom-logo
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Türkiye genelindeki tüm lojistik öğrencilerine ulaşmayı amaçlayan Öğrencilerin Sesi Platformu bu hedeflerine ulaşmak için planladıkları lojistik öğrenci kongresinin ilkini gerçekleştirmeye hazırlanıyor. 10 farklı ildeki lojistik öğrencilerinin ortak çabaları ile gerçekleştirilecek olan kongreye şu ana kadar 200’e yakın öğrenci kaydını yaptırmış olup topluluğun 300 öğrenci hedefi bulunmaktadır.

1.Lojistik Kongresi’nin amacı, öğrencilerin sorunlarının tespit edilip gün yüzüne çıkarılması ve tespit edilen sorunların çözümünün bulunması olduğunu ifade eden topluluk yetkilileri ayrıca öğrencilerin kendi sorunlarını paylaşıp yine aynı sorunlarla muhatap olan diğer öğrenciler tarafından çözüm bulmaya çalışmak, sektörde karşılaşılabilecek durumları önceden öngörebilmek ve öğrencilerin isteklerini özgürce dile getirebileceği bir kongre yapmak istediklerinin altını çizdi.

24 EKim Cumartesi günü ZOOM üzerinden düzenlenecek olan etkinlik için aşağıdaki linkten başvuru formunu doldurmanız ve tarafınıza iletilecek olan bağlantı ile etkinlik zamanında ZOOM üzerinden kongreye katılmanız yeterli olacaktır.

[button style=”normal” color=”uckan-btn–red” size=”uckan-btn–small” link=”https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeiS83lX53i5iLRYw2-gcNJYZ0ztM-vbZgPZjoGcSAWf8OqRw/viewform” target=”true”]KAYIT FORMU[/button]

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

Lojistik Defteri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

deneme