blank
nissan

Nissan Temmuz Kampanyası Ücretsiz Bakım ve Finansman Desteğiyle Geliyor

Tatil planlarının daha yüksek sesle yapıldığı temmuz ayıyla birlikte kampanyalarına yenisi ekleyen Nissan, indirim ve bakımı bir araya getiriyor.

Yürürlüğe giren hurda teşvik indirimiyle birlikte kampanyalarına hız veren otomobil üreticileri, yaz aylarının kendini ciddi anlamda hissettirmesiyle bunu ikiye katlıyor. Bu konuda adından sıkça söz ettiren Nissan, araç sahibi olmak isteyenlere temmuz ayı boyunca da indirim ve faiz avantajları sunmaya devam ediyor. Yüzde 1,29 faiz avantajıyla 70 bin TL’ye varan finansman desteği sunan marka, tatile çıkacaklara motor içi, motor dışı ve motor olmak üzere ücretsiz kontrol hizmeti veriyor. Ayrıca, 27 Temmuz’a kadar NISSAN yetkili satıcılarından Qashqai veya X-Trail satın alan iki aileye çekilişle Antalya’da üç gece dört günlük tatil kazanma fırsatı sunuyor.

Detaylar

Kampanyalar kapsamında yapılan uygulamaların detayına indiğimizde Qashqai’nin, yüzde 1,29 faiz oranı ve 24 aya varan vade seçenekleriyle 50 bin TL’ye kadar finansman desteği ile sunulduğunu görüyoruz. Ailenin en büyük üyesi konumunda olan X-Trail ise Qashqai ile aynı vade ve faiz oranıyla birlikte 70 bin TL’ye kadar finansman desteğiyle satılıyor. Ek olarak kalabalık ve evcil hayvan besleyen aileler için yalnızca 3.000 TL farkla 7 koltuklu X-Trail versiyonu satın alınabiliyor.

Temmuz ayında sunulan kampanyadan nasibini alan bir diğer SUV modeli de Juke oldu. Bu modelde peşin alım indiriminin yanı sıra 48 bin TL’ye varan finansman desteği kullanıcıları bekliyor. 8 inçlik dokunmatik ekranlı multimedya sistemi hediyesiyle gelen Juke, mevcut Nissan sahipleri ve onların birinci derecede yakınlarına Temmuz ayına özel yüzde 2 özel indirim ile yeni sahiplerini bekliyor. Nissan’ın vazgeçilmez şehir otomobili Micra da 5.400 TL‘ye varan peşin alım indirimi veya 30 bin TL‘ye varan finansman desteği ile sunulurken, yüksek taşıma kapasitesi ve SUV konforuyla ödüllü pick-up Navara, 50 bin TL’ye varan finansman desteği ile NISSAN yetkili satıcılarında sahiplerini bekliyor.

blank

KÜNYE - Haber Servisi

Haber Servisi
Lojistik Defteri 2011 yılında sektörel haberleri okuyucuların ulaştırmak amacıyla kurulmuş ve kurulduğu günden bu yana gittikçe büyüyen ve günlük binlerce ziyaretçiye ulaşmayı başarmış sektörel bir haber sitesi girişimidir. Sayfamızda paylaşılmasını istediğiniz haberleri info@lojistikdefteri.com.tr adresinden bize ulaştırabilir, benim de sektör hakkında söylemek istediklerim var diyorsanız da sayfamızda kendi adınızla yayınlanmasını istediğiniz yazılarını bizimle paylaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.