Mirport Taşkent Ofisinin Açılışını Yaptı

mirport-taskent-ofis
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Mirport Uluslararası Taşımacılık A.Ş., İstanbul ofisinin açılışından sonra, uluslararası alanda lojistik bilgi ve deneyimlerini Türkiye’nin ötesine taşımak için, Özbekistan ofisinin açılışını gerçekleştirdi.

Öz mal araçları ve güçlü acente ağı aracılığıyla 2009 yılından bu yana Avrupa, Ortadoğu ve BDT ülkelerine komple ve parsiyel karayolu
taşımacılığı hizmetleri vermekte olan Mirport, hızlı, yüksek kaliteli, uygun maliyetli ve güvenilir hizmetlerine operasyonel ve sektörel uzmanlığı ile müşteri odaklı çözümler sunmak amacıyla Özbekistan Taşkent ofisinin 07.04.2019 tarihi itibariyle hizmete açıldığını duyurdu.

Türkiye’nin yerli sermayeli, Mersin merkezli, uluslararası lojistik alanında sahip olduğu tecrübesini ve gücünü yeni açtığı ofis ile Özbekistan’a da taşıyarak, bu pazardaki iş birliği fırsatlarını değerlendirerek gelişimini sürdürmeyi hedeflemektedir. Mirport, müşteri odaklı çözümlerin son derece önemli hale geldiği günümüzde operasyonel kaliteye katkıda bulunacak olan Özbekistan ofisi ile, çeşitli iş birliği modelleriyle değişik pazarların da yolunu açmayı hedeflemektedir.

Adres 

New World Business Center 22. Oybek Street Mirabad District Office : C5 Tashkent – Uzbekistan
www.mirport.com
tashkent@mirport.com
Tel +998-93-539 0770

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

Lojistik Defteri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

deneme