29.5 C
New York kenti
7 Haziran 2020
OTOMOTİV

MINI Yeni Logosunu Tanıttı

mini

2001 yılında BMW’nin bünyesine giren MINI, yeni logosuyla da dikkatleri üstüne çekiyor. Beyaz bir zemine siyah çizgilerin eşlik ettiği logo mersin araç kiralama minimalist bir tasarıma sahip. Bir önceki logoyla karşılaştırıldığında çok daha sade bir tasarım çizgisinin kullanıldığı logo, düz ve yalın bir tasarım sunuyor.

Şirketin logosuna sadık kalınarak yeniden tasarlanan logoda marka logonun tam orta kısmında yer alıyor. Gölgelendirme ve gri renk tonlar yerine erzurum evden eve nakliyat siyah rengin göze çarptığı logo marka kimliğini iyi bir şekilde yansıtıyor. Radikal bir tasarım değişikliği olmadığı için logoya bakıldığında fazla bir değişiklik hissedilmiyor. Şirketin basın mensuplarına gönderdiği açıklamada her ne kadar belirtilmese şirketin yeni döneminden söz ediliyor. Hatırlanacağı erzurum kombi servisi üzere MINI’nin 2019 yılında satışa sunmayı planladığı elektrikli otomobilinde (konsept) yeni logoyu görmüştük.

Tamamen elektrikli MINI otomobil yola çıkmaya hazırlanıyor

Beygir gücü veya menzil gibi teknik değerleri paylaşılmayan Elecktric Concept’te alışık olduğumuz MINI tasarım ruhundan parçalar karşımıza çıkıyor. Izgara bölümü elektrikli otomobillerde gördüğümüz kapalı formda tasarlanan konseptin geniş yapılı hava girişleri soğutma görevinin kusursuz yapılması görevini görüyor.

Related posts

Tesla’nın Kurucusu Uber’e Rakip Oluyor

Haber Servisi

Opel Satılıyor Mu ?

Haber Servisi

Audi’den Araç İçi Sinema Sistemi

Haber Servisi

Leave a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.