Lojistik Defteri
ETKİNLİKLER

Üniversitelerarası Vaka Yarışması için Geri Sayım Başladı

15-lojistik-vaka

Türkiye’nin lider lojistik şirketi Mars Logistics, Lojistikçiler Derneği (LODER) katkılarıyla düzenlediği Üniversitelerarası Vaka Yarışması tüm üniversite öğrencilerini, takım halinde yarışarak, yaratıcı lojistik çözümleri üretmeye davet ediyor. Üniversite öğrencileri yarışma ile hem ödül kazanma hem de Lojistik ve Tedarik Zinciri Yönetimi alanında kariyerlerine yön verebilme fırsatı elde edecek. Başvurular 31 Aralık’ta sona eriyor.

Kategorilerde yenilik

Ekipler tarafından, verilen vaka üzerine hazırlanan çözüm projeleri; LODER tarafından belirlenen jüri üyelerince değerlendirilecek ve bu değerlendirme sonucunda dereceye giren öğrencilere para ödülleri verilecek. Her yıl 3 ayrı kategoride düzenlenen Lojistik Vaka Yarışması’na bu yıl yeni bir kategori daha eklendi. Uluslararası kategoriyle birlikte 4 ayrı kategoride öğrenciler ekip olarak kıyasıya mücadele edecek.

15. Üniversitelerarası Lojistik Vaka Yarışması ile ilgili daha detaylı bilgi ve başvuru için www.marslogistics.com ve www.loder.org.tr adresli web sitelerini ziyaret edebilirsiniz.

Related posts

Yıldız Teknik Üniversitesi 13th Supply Chain Camp

Haber Servisi

İstanbul Moda Konferansı’nda Sertrans Rüzgarı

Haber Servisi

Sertrans Logistics, Lojistik ve Ticaret Buluşmasında Trendleri Anlattı

Haber Servisi

Yorum Bırak

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bu web sitesi sizlere daha iyi hizmet verebilmek amacıyla çerez bilgilerinizi kullanmaktadır. Kabul Et Oku