“Lojistik Notları” Kitabı Atlas Ödüllerine Layık Görüldü

Lojistik ve Dış Ticaret öğrencileri tarafından ilgi gösterilen sektörel kitaplarda Ahmet Cora'nın yazmış olduğu ve 2020 yılında ikinci baskısını yapan "Lojistik Notları" isimli kitap 2020 Atlas Lojistik Ödülleri'nde "Jüri Özel Ödülü"ne layık görüldü.

atlas-lojistik-odulleri
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Uzun yıllar boyunca Satınalma Dergisi’nde yazıları yayınlanan Ahmet Cora, yazmış olduğu yazılardan hazırladığı seçkiyi 5 yıl önce “Lojistik Notları” isimli bir kitapta toplamış ve sektör içindeki kitapseverler ile buluşturmuştu. İş hayatının içerisindeki pratik örnekler ile donatılmış kitap sektördeki birçok kişi için faydalı bir kaynak olarak kullanılıyor. Kitabın ikinci baskısı raflardaki yerini ilk baskıya ek olarak 14 yeni makale ile aldı.

Kitapta kullandığı ve üslup ile beğenilen yazarın kitabı, teknik anlatımlardan uzak, grafiklere boğmadan derdini anlatmaya çalışması nedeniyle okulların öğrenci kulüpleri tarafından da beğenilen kitaplar arasında yerini almıştı.

Ahmet Cora’nın yazmış olduğu kitap Aralık ayında pandemi nedeniyle online gerçekleştirilen 2020 Atlas Lojistik Ödüllerinden Jüri Özel Ödülü ile onurlandırıldı.

Kitap: Lojistik Notları
Yayınevi: Hiperlik Yayınları
Yazar: Ahmet Cora
Sayfa: 115 Sayfa
Kağıt: 2.Hamur Kağıt
Boyut: 13.50×21.00 cm
Basım Yılı: Haziran 2020

Giriş Yap

Lojistik Defteri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

deneme