Kapat

ikinciyeni.com, OYDER’in 2.El Eğitim Programına Sponsor Oldu

ikinciyeni-oyder
blank
blank

Anadolu Grubu bünyesinde faaliyet gösteren, yılda 20 bin üzerinde otomobil satışı gerçekleştiren ikinciyeni.com, Otomotiv Yetkili Satıcıları Derneği (OYDER) 2. El Otomotiv Satış Danışmanlığı Eğitim Programı’na sponsor oldu. İkinci el otomobil alım satımıyla ilgili sertifika almak isteyenlere yönelik hazırlanan online eğitimler kurs niteliği taşıyor

Anadolu Grubu bünyesinde faaliyet gösteren ve Türkiye’deki ilklere imza atan bir iş modeli olan ikinciyeni.com, OYDER ile iş birliğine girerek “2. El Otomotiv Satış Danışmanlığı Eğitim Programı”na destek oluyor. İkinci el otomobil alım satımıyla ilgili satış ve müşteri iletişim tekniklerinden dijital pazarlamaya, hukuktan tescil ve muayeneye kadar tüm alanlara değinen geniş kapsamlı eğitimlerin ekspertiz bölümü ikinciyeni.com’un Şekerpınar Ekspertiz Sahasında çekildi. Online ortamda verilen bu eğitimler ikinci el otomobil alım satım yapmak için alınması gereken sertifika sınavı öncesi bir kurs niteliği taşıyor.

Maraş: “Sektöre online eğitimlerle destek vermeye devam ediyoruz”

Garenta ve ikinciyeni.com Genel Müdürü Özgür Maraş, “Online ikinci el otomobil alım satım platformu ikinciyeni.com markamızla sektöre yenilikler katmaya devam ediyoruz. Yılda 20 binin üzerinde otomobil satışına aracılık eden ve herkese açık online bir platform olan ikinciyeni.com olarak müşteri deneyimini daha üst seviyelere taşımak için hem dijital hem de yeni lokasyon yatırımlarımıza devam etmekteyiz. Bu yatırımların yanında hiç ara vermeden devam ettiğimiz ve çok da önem verdiğimiz çalışanlara yaptığımız eğitim yatırımları. Bu paralelde OYDER’in eğitim programlarına destek talebi geldiğinde hiç tereddüt etmeden kabul ettik. İşimizi yaparken gelişmeleri de takip etmek çok önemli. Bu yaklaşımla destek verdiğimiz 2. El otomobil satış danışmanlığı programı sayesinde bu sektörde otomobil alım satımı yapmak isteyenler daha bilinçli hareket edeceklerine ve daha yüksek müşteri memnuniyeti sağlayacaklarına inanıyoruz” dedi.

blank