GEFCO, Otomotivin Gladyatörlerinin Sponsoru Olmaya Devam Ediyor

gefco-sponsor
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

GEFCO Grubu, İstanbul’da düzenlenen ODD Satış ve İletişim Ödülleri’nin kesintisiz olarak 9. defa sponsorlar arasında yer aldı.

Lojistik sağlayıcısı GEFCO, otomotiv sektörünün önemli gecesi ODD Satış Ve İletişim Ödülleri 2018 Gladyatörleri’nün sponsorları arasında yer aldı.

Sektörün önde gelen isimlerinin katıldığı gecede, GEFCO Türkiye Genel Müdürü ve Orta Doğu Bölge Müdürü Denis Renard da gecede bir ödül verdi. İletişim Ödülleri kategorisinde Yılın Gazete Uygulaması dalında birinci olan Renault markasına ödülü GEFCO Türkiye tarafından verildi.

GEFCO Türkiye Genel Müdürü ve Orta Doğu Bölge Müdürü Denis Renard otomotiv sektörünün “en” lerinin belirlendiği bu geceye GEFCO olarak katılmaktan memnuniyet duyduklarını iletti. Sayın Renard konu ile ilgili “GEFCO olarak otomotiv sektörünün her türlü ihtiyacını karşılamaya yönelik çalışmalarımıza devam ediyoruz. Örneğin, 2018’de inovasyona yönelik stratejilerimizi artırdık ve yeni fikirler bulmak ve teşvik etmek için özel bir İnovasyon Laboratuarı kurduk. Bu laboratuardan çıkan, müşterilerin araçlarının kapıdan kapıya nakliyesini organize eden bir akıllı telefon uygulaması olan My Car Is There (Arabam Orada) sayesinde; 2018 Avrupa Otomotiv Lojistiği Konferansı’nda ‘İnovasyon Lideri’ ödülünü aldık. “ diye belirtti.

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

Lojistik Defteri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

deneme