Garenta’dan Zorlu AVM’ye Yeni Şube

02.12.2018
854
Garenta’dan Zorlu AVM’ye Yeni Şube

Anadolu Grubu bünyesinde araç kiralama hizmeti veren Garenta, kısa dönem araç kiralama markası GarentaDAY olarak İstanbul Zorlu AVM’de yeni bir şube açıyor.

Konuya ilişkin açıklamalarda bulunan Garenta ve ikinciyeni.com Genel Müdürü Emre Ayyıldız, “Garenta olarak kısa dönem kiralama markamız ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre hizmetlerimizi geliştirmeye önem veriyoruz. Bu noktada İstanbul ise bizim için çok önemli bir şehir. Kültürel zenginliklerinin yanı sıra alışveriş olanaklarının yoğun olması nedeniyle İstanbul yerli ve yabancı turistlerin özellikle ilgisini çekiyor. Dolayısıyla turistlerin uğrak noktası olan AVM’lerin bizim açımızdan önemi artıyor. Biz de bu potansiyeli görmemiz nedeniyle Zorlu AVM’de GarentaDAY şubesi açmaya karar verdik” dedi.

1 Aralıkta faaliyete geçen GarentaDAY Zorlu AVM Şubesi, Zorlu AVM P1 katında hizmet verecek. GarentaDAY, tüketici beklentilerine göre tasarlanan kullanıcı dostu internet sitesi ile müşterilerine farklı bir deneyim yaşatıyor. Garenta, GarentaXpress ile internet üzerinden araç kiralamak isteyen müşterilere çok büyük kolaylık sağlıyor. Müşteriler bir defaya mahsus sözleşme imzalayarak sonraki kiralamalarda şubeye uğramaya gerek kalmadan ve hiçbir ücret ödemeden aracını hemen teslim alabiliyor.

YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.