Frachtbox’un Avrupa ve Ortadoğu Direktörlüğü’ne Türkiye’den Atama

frachtbox-tulin-dogan
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Yapılan atama ile ilgili değerlendirmede bulunan Tülin Doğan, “Türkiye’de henüz ilk yılımız olmasına rağmen büyük bir başarıya imza attık. Türkiye’nin en büyük lojistik firmalarını sistemlerine dahil ettiklerini söyleyen Doğan, başarılı çalışmalarının karşılığında UTA Dergisi tarafından Lojistikte Başarı Ödülleri 2019’da “Yılın Lojistik Çözümleri Şirketi” ödülünü aldıklarını söyledi. Yapılan atama ile Türkiye’nin büyümesinin daha da hızlanacağını söyleyen Doğan, Türk firmalarının artık daha da avantajlı olacağını söyledi.

Barsan Global Lojistik, Ekol Logistics, DSV Logistics, Sertrans Logistics, Fevzi Gandur Logistics gibi birçok sektör devi Frachtbox sistemine katıldı.

En uygun maliyet, en hızlı çözüm!

Frachtbox, navlun arama motoru olarak, yük sahibi ve nakliyeciyi online platformda buluşturuyor, ayrıca gümrükçülere de hizmet veriyor. Güçlü teknolojik altyapısı ile müşteriler için en uygun seçeneği, en uygun maliyet ve en hızlı şekilde sunuyor. Yıllık üyelik ücretini ödeyerek Frachtbox’a dahil olan lojistik firmaları, istediği rotayı ve fiyatı giriyor. Navlun teklifini istediği zaman güncelleyebiliyor. Müşteri, sınırsız sayıda rota ve hat için navlun teklifi verebiliyor. Sisteme sadece gerekli belgeleri olan ve referans olarak güvenli bulunan lojistik firmaları dahil edilebiliyor.

İthalattaki düşüş nedeniyle lojistikçilerin son dönemde Avrupa’dan boş dönmek zorunda kaldığını hatırlatan Tülin Doğan, “Frachtbox ağına katılan firmalar, ihracat taşımalarında ‘boş dönüş’ derdinden de kurtuluyor” dedi.

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

Lojistik Defteri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

deneme