DFDS, Yeni Ofisine Taşındı

dfds-yeni-ofis
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Intermodal taşımacılık alanında faaliyet gösteren DFDS, çalışanlarına daha rahat ve modern çalışma ortamı sağlamak üzere merkez ofisini NidaKule Ataşehir Güney’e taşıdı. Firma, U.N Ro-Ro markasından DFDS markasına geçişine de yeni yerinde start verecek.

İntermodal taşımacılık alanında faaliyet gösteren Türkiye’nin en büyük ro-ro operatörü U.N. Ro-Ro’nun Türkiyedeki güçlü yatırımlarına devam eden Danimarkalı denizcilik ve lojistik firması DFDS markasına dönüşümünü başarıyla tamamlayan şirket yeni ofisine taşındı.

DFDS merkez ofisini NidaKule Ataşehir Güney’e taşıdı. DFDS Türkiye İstanbul’daki yeni merkez ofisini yeni teknolojilerle tasarlayarak, çalışanlarına daha rahat ve modern bir çalışma ortamı sağlamayı amaçlıyor. Çalışanlar için daha dinamik, rahat ve bir o kadar yakın çalışma fırsatları oluşturmayı hedefleyen DFDS Türkiye, yaklaşık 2000 metrekarelik 2 katta konumlanıyor. Yazılım Geliştirme Merkezi dahil olmak üzere toplamda 112 kişilik güçlü ve profesyonel bir ekiple yönetilen DFDS Türkiye Ofisi yatırımlarına hız kesmeden devam edecek.

Uluslararası karayolu nakliyecilerimizi yıllardır deniz yoluyla Avrupa’ya ulaştıran DFDS şirketine yeni yerinin hayırlı olmasını dileriz.

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

Lojistik Defteri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

deneme