Denizci Öğrenciler Derneği ve Marport Eğitimde Buluştu

marport-egitim
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Denizci Öğrenciler Derneği tarafından uzun seneler sonra yapılmış en büyük iş birliklerinden biri olan Marport Limancılık Eğitimi ile DÖDER denizcilik eğitimi içerisinde büyük yankı uyandıracak.

7 Aralık 2018 Cuma günü Türkiye Denizcilik Fedarasyonu Ofisi’nde gerçekleştirilecek olan eğitim ile öğrencilerin denizcilik sektörünü daha iyi tanıma fırsatı bulması, okul müfredatı içerisinde bulunmayan iş eğitiminin direk sektör çalışanları tarafından öğrencilere verilmesi amaçlanıyor. Marport Limancılık Eğitimi Marport’un Arkas Akademi adı altında sektör çalışanlarına verdiği bir eğitim olarak bilinmektedir ve Denizci Öğrenciler Derneği bu eğitimi ilk defa öğrencilerin yararlanması için bir fırsat haline dönüştürmüştür.

Marport Limancılık Eğitimi Marport çalışanlarının denizcilik sektörünün önemli bir kolu olan limancılığı operasyonel kısımlarıyla ele alarak öğrencilere aktarımı ile sürecek bir eğitim olarak amaçlanmaktadır ve eğitim sonunda katılım gösteren öğrencilere sertifika verilecektir. 7 Aralık’ta gerçekleştirilecek olan eğitimde ‘limancılık temel bilgiler, saha operasyon, gemi operasyonu’ konuları işlenirken; 14 Aralıkta gerçekleştirilecek olan eğitimde ‘ ambar operasyon, kapı operasyon, ticari tarife’ konuları ele alınacak. İçerik planlaması bu şekilde olan eğitim kısıtlı kontenjana sahip olmasına rağmen öğrencilerin yoğun talebiyle karşılandı.

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

Lojistik Defteri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

deneme