CarPlay Keyfini Klasik Porsche Modellerinde Kullanabileceksiniz

klasik-otomobil-carplay-destegi
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Yapılan açıklamada klasik Porsche modellerini kullanan sürücülerin araçlarında bulunan eski radyolarını diledikleri takdirde Apple CarPlay destekli araç içi multimedya sistemine yükseltebilecekleri belirtildi. Fabrika çıkışı FM radyo, CD veya kaset çalar özelliği olan modellere yükseltme yapılabilen yeni multimedya sistemi basit tasarımı ile araç konsolunda herhangi bir kötü görünüme neden olmuyor.

Daha önceden de yine eski klasik araçlarına özel navigasyon sistemi geliştiren Porsche, o zamanlar da eski araçlara GPS ve Bluetooth desteği kazandırmıştır.

Dokunmatik Ekran ile Rahat Kullanım

6 normal düğme, 2 yuvarlak butonun butonun bulunduğu sistemin en önemli özelliği orjinal radyodan görünüm olarak pek farklı olmadığı gibi araca 3.5 inç büyüklüğünde dokunmatik bir ekran da kazandırıyor.

Günümüz teknolojisinde ekran biraz küçük olabilir ancak klasik Porsche aracınıza kazandırdığı özellikler ile bu eksikliğini gideriyor. Yeni dijital radyo entegrasyonu ile birlikte cihazınıza 2D ve 3D navigasyon özelliğinin yanında SD Kart, Bluetooth ve AUX özelliğinin yanında iPhone telefonunuzu kablo ile bağladığınız takdirde Apple CarPlay desteği kazandırmış oluyorsunuz.

Hangi Modeller Yükseltilebilecek?

Porsche yaptığı açıklamada1960’lı yıllarda üretilen ilk 911 modellerinden 90’lı yılların başında üretilen klimalı 911’lere kadar üretilen tüm 911’lere kurulabildiği belirtildi.

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

Lojistik Defteri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

deneme