Kapat

Borusan Lojistik’te Görev Değişikliği

ibrahim-dolen
blank
blank

Borusan Lojistik firmasının 2002 yılından bu yana genel müdürlük koltuğunda oturan Kaan Gürgenç’in 29 Şubat 2016 günü görevinden ayrılacağının açıklanmasının ardından koltuğa oturacak yeni isim belli oldu.Gürgenç’in görev süresinin bitmesi ile yerine Borusan Lojistik Genel Müdür Yardımcısı İbrahim Dölen gelecek.

İbrahim Dölen hakkında

1967 doğumlu olan İbrahim Dölen, Boğaziçi Üniversitesinde Elektronik Mühendisliği dalında lisans, İstanbul Üniversitesinde İşletme yüksek lisans eğitimini tamamlamıştır. 1990 – 2002 tarihleri arasında çeşitli işletmelerde görev yapan Dölen, Temmuz 2002’de Borusan Lojistik Genel Müdür Yardımcısı olarak şirkete katılmış ve Borusan Lojistik faaliyet alanlarının büyük bir bölümünde üst düzey görevlerde bulunmuştur. 2014 yılında University of Pennsylvania, Wharton School’da AMP programını tamamlayan İbrahim Dölen evli ve 1 çocuk babasıdır.

TÜRKLİM – Türkiye Liman İşletmecileri Derneğinde Yönetim Kurulu üyesi olan Dölen, BRM- Boğaziçi Üniversitesi Robert Koleji Mezunu Sanayici, İşadamı ve Yöneticiler Derneği’nde de çeşitli görevlerde ve komitelerde görev alarak ülkemizin ve sektörün gelişimine destek vermiştir.

blank