Lojistik Defteri
Yayıncılık ve Aracılık Hizmetleri

Benzin ve Motorine Yeni Bir Zam Daha

Benzin ve motorinin pompa fiyatına bu geceden itibaren geçerli olmak üzere yeni bir zam daha geldi.

154

Gelişmelerden hızlı bir şekilde haberdar olmak için sayfamızın bildirim sistemine abone olabilirsiniz.

Pompa fiyatlarına yansıyacak olan zam ile birlikte motorinde 27, benzinde ise 20 kuruşluk bir artış gelecek. Dünya genelinde gerçekleşen düşüşe rağmen ülke içerisindeki dolar kurunun yukarıya doğru sert artışı nedeniyle yapılan zammın bu gece yarısından itibaren gerçekleşmesi bekleniyor.

 

Benzin Zamları Peş Peşe Geliyor

 

Bugün gerçekleşecek olan zam ile birlikte bu hafta içerisinde benzinde 3. fiyat artışı gerçekleşmiş oldu. Hafta başındaki 7 kuruşluk zammı takip eden 5 kuruşluk zam sonrası bugün gelen artış sonrası hafta başından itibaren toplamda 32 kuruşluk bir fiyat artışı gerçekleşmiş oldu.

 

E-Bülten Aboneliği
Mail bültenimize abone olarak sektörel gelişmelerden hızlıca haberdar olabilir, bülten abonelerimize özel indirim ve fırsatlardan yararlanabilirsiniz.
Bültenimizden İstediğiniz Zaman Çıkış Yapabilirsiniz.

Cevap Bırakın

E-Posta Adresiniz Yayınlanmayacak

Yorum bıraktığınız için teşekkür ederiz. Yorumunuz moderatörlerimiz tarafından incelendikten sonra kurallara uygun olması durumunda yayınlanacaktır.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sitemiz teknik, analitik ve pazarlama amaçlı olarak çerez kullanmaktadır. Bunu kabul ediyorsanız siteye göz atmaya devam edin. Kabul Et Devamını Oku