Kapat

Atlas Mutuel Sigorta’nın Tercihi Tur Asist Oldu

tur-asist
blank
blank

Yol yardımdan çekiciye, konut onarımdan hava ambulansına, seyahat acentesinden marangoza kadar farklı alanlarda toplam 6 bine yakın hizmet birimi ile müşterilerinin yanında yer alan Tur Assist, iş birliği yaptığı kurumsal markalara Atlas Mutuel Sigorta’yı da ekledi.

1996 yılından bu yana ülkemizde 20 yılı aşan marka gücü ve sektördeki tecrübesini birleştirerek sunduğu hizmetlerle fark yaratan Tur Assist, asistans hizmetlerinde çok sayıda kurumsal şirketin tercihi olmaya devam ediyor. Yaratıcı ürünleri ve yenilikçi uygulamalarıyla sektördeki liderliğini koruyarak birlikte çalıştığı markaların sayısını artıran Tur Assist, bu kapsamda oto ve oto dışı sigorta branşlarındaki ürünleriyle birlikte müşterilerine hızlı ve kusursuz hizmet vermeyi amaçlayan Atlas Mutuel Sigorta ile el sıkıştı. Türkiye’de 20 yılını geride bırakan ve çok sayıda sigorta şirketine hizmet veren Tur Assist, söz konusu anlaşma çerçevesinde Atlas Mutuel Sigorta şirketine de yol yardımı, konut yardımı, hasar ihbar, hasar onarım ve oto cam hizmetleri sunacak.

11 milyonu aşkın müşteri!

Tur Assist, 43 ülkede kendi şirketleri ve diğerlerinde anlaşmalı kurumları ile hizmet veren İspanyol Mapfre Assistencia’nın Türkiye şirketi olarak 1996 yılında kuruldu. Tur Assist tarafından oluşturulan hizmet birimleri ağı, şirketin kuruluşundan bugüne kadar kalite, servis ve hacim anlamında gelişerek, 6 bine yakın hizmet sağlayıcının oluşturduğu dev bir hizmet ağı haline dönüştü. Türkiye’de sigorta, otomotiv ve finans başta olmak üzere çok sayıda farklı sektördeki kurumun 11 milyonu aşkın müşterisine 7 gün 24 saat hizmet sunan Tur Assist, uluslararası deneyim ve uzmanlığını da arkasına alarak Türkiye’de asistans hizmetlerinin yönünü belirliyor. Kurulduğu günden bu yana stratejik bir iş ortağı olarak gördüğü sigorta şirketlerinin hizmet kalitesi ve karlılığını artırmak hedefiyle çalışan Tur Assist, pazarın ihtiyaç ve eğilimlerini takip ederek geliştirdiği yenilikçi ürün ve projelerle asistans sektöründeki liderliğini sürdürüyor.

blank