Lojistik Defteri
Yayıncılık ve Aracılık Hizmetleri

Aracılık Hizmetleri

Lojistik Defteri Aracılık ve Yayıncılık Hizmetleri olarak takipçilerimize sektörel haberleri en hızlı şekilde ulaştırmanın yanında ek olarak sektör içerisindeki paydaşların tüm ihtiyaçlarını tek bir çatı altında toplayabilmek adına aracılık hizmetleri de veriyoruz. İlgili sayfalarımız üzerinden aracılık hizmetleri talep formunu eksiksiz dolduran müşterilerimiz için firmamıza özel indirimli teklifleri sizin adınıza çözüm ortaklarımızdan alarak sizlere ulaştırıyoruz. Size de fiyatları kıyaslayarak alacağınız hizmeti seçmek kalıyor.

Hizmetlerimiz ile ilgili bize İletişim sayfamızdan, bilgi@lojistikdefteri.com.tr adresinden ve 0541 393 67 27 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.


  Taşınacak yükünüz mü var? Lojistik Defteri olarak sizler için karayolu,denizyolu,havayolu ve demiryolu taşımacılığı konusunda sektörün önemli oyuncularından olan çözüm ortaklarımızdan fiyat teklifi alarak sizlere iletiyoruz. Size de en uygun teklifi değerlendirip hizmetimizin tadını çıkarmak kalıyor. Bunun için tek yapmanız gereken ise “Navlun Talep Formu”nu eksiksiz olarak doldurup müşteri temsilcilerimizin size ulaşmasını beklemek.


Taşınacak yurtiçi yükleriniz için de yanınızdayız. İlgili sayfamızdaki taep formunu eksiksiz olarak bize gönderdikten sonra iç nakliye uzmanı çalışma arkadaşlarımız yükünüz için en uygun araç ve güvenlik önlemlerini tespit ederek taşımanız için en uygun fiyat tekliflerini çıkararak size sunacaklardır.


Lojistik şirketleri veya firmaların ihracat-ithalat departmanları için gümrük hizmetleri sunmaktayız. Gümrük hizmetlerinde özellikle lojistik firmalarına yönelik olarak sürekli çalışabilecekleri gümrükçü talepleri hususunda özel fiyatlar verebilmekteyiz. Gümrüklerde ihtiyacınız olabilecek her türlü konularda ve teminat gibi konularda profesyonel destek sağlıyoruz.


Bireysel ve ticari araçlarınız için trafik, yeşil kart, kasko, emtia nakliyat, CMR ve sektörel birçok sigorta konusunda hizmet vermekteyiz. Verdiğiniz bilgiler sonrasında portföyümüzde bulunan 5 farklı sigorta şirketinden aldığımız teklifleri sizlere klozların aralarındaki farklara kadar raporlayarak mail ile ulaştırarak size şeffaf bir şekilde en uygun poliçeyi kestirebilmenizi sağlıyoruz. Sigorta hizmetleri olarak DASK sigortası tekliflerinde de hizmet veriyoruz.


Yurtdışına gönderilen ve yurtdışından getirilen mallarınızın depolamaya ihtiyacı varsa ya da Türkiye içerisinde depolanması gereken mallarınız için depolama ve antrepo hizmetleri sunuyoruz. Malınızın türüne ve depolanması için gereken şartlara uygun olarak gümrüklü,serbest,soğutmalı gibi her türlü depolarımız ile hizmetinizdeyiz. Tüm depolarımız mevzuata uygun şekilde 7/24 kamera kaydı ile korunmakta olup ürünlerin antrepolara girişi ile birlikte güvence altına alınmalarını sağlayan sigorta poliçelerimiz ile korunmaktadır.


Ürünleriniz var ve bunları e-ihracat ile yurtdışına satmak istiyorsunuz ancak ürün başı kargo maliyeti yüksekliğinden dolayı bu işe girişemiyorsanız ihtiyacınız olan tek şey bu hizmetimiz. Bu hizmetimiz ile ürünlerinizi İngiltere’de bulunan Amazon depolarımıza indiriyoruz ve siparişleriniz geldikçe sizin adınıza ürünlerinizi paketleyip teslimat adresine ulaştırmak için kargoya teslim ediyoruz. Ürünleriniz ile ilgili ekstra elleçleme,paketleme vs gibi konularda da yardımcı olmaktayız. Ayrıca bu işe girmek istiyorsanız ancak konu hakkında hiçbir bilginiz yoksa form üzerinden ilgili kutucuğu işaretleyerek partner firmamızın sizi arayarak danışmanlık hizmeti vermesini de talep edebilirsiniz.

*Danışmanlık hizmeti tamamen Lojistik Defteri’nden bağımsız ayrı bir hizmet olup fiyatlandırma ve iş konusunda herhangi bir yükümlülüğümüz bulunmamaktadır.


Gümrüğe veya antrepolara teslim edilmesi gereken acil evrağınız mı var? Ya da hızlı bir şekilde teslim edilmesi gereken bir paketiniz mi? Teklif talep formunu doldurduktan hemen sonra ilgili arkadaşlarımız tarafınıza ulaşarak hizmet talebinizi gerçekleştirmek için gerekli işlemleri tamamlayacaktır. Kurye hizmetlerimiz sadece kurumsal firmalara yönelik bir hizmetimiz olup bireysel ürün veya evrak teslimatı sağlanmamaktadır. Devamlı çalışma yapabileceğimiz firmalar için özel fiyat teklifi almak için formun açıklama kısmına not olarak bildirmeyi unutmayın.


Sektörel anlamda kendini geliştirmek isteyen bireyler ve çalışanlarının yetkinliğini artırmak amacıyla kurumsal olarak toplu eğitim fiyatları almak için formumuz aracılığı ile bize ulaşabilirsiniz.Eğitimlerimiz alanında en iyisi olan 2 farklı eğitim kurumunun tamamen yetkin eğitim görevlileri tarafından verilen geçerliliği olan eğitimlerdir. Tüm eğitimlerimiz sertifikalıdır. Toplu eğitimlerimizi kendi ofisinizde verdirmek için lütfen bizimle irtibata geçin.


PARTNERLERİMİZ

Hizmetlerimizi siz değerli müşterilerimize sunarken bizlere destek olan ve uygun fiyatlar verebilmemiz için bize özel imkanlar sağlayan tüm çözüm ortaklarımıza teşekkürlerimizi sunuyoruz. Çözüm ortaklarımızın tamamı kendi alanlarında tüm yetkinlikleri bünyesinde toplamış ve gerekli tüm yetki belgeleri ile hizmet vermekte olan firmalardan oluşmaktadır.
Vermiş olduğumuz tüm işlemler karşılığında tarafınıza aracılık hizmetleri nedeniyle komisyon faturası kesilecektir.

 

Sitemiz teknik, analitik ve pazarlama amaçlı olarak çerez kullanmaktadır. Bunu kabul ediyorsanız siteye göz atmaya devam edin. Kabul Et Devamını Oku