ALC Lojistik, Filosuna 48 Treyler Daha Kattı

alc-lojistik
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Uluslararası Taşımacılık ve Lojistik sektörünün önde gelen deneyimli firmalarından ALC Lojistik, Schmitz ile 48 adet Treyler alım anlaşması kapsamında yatırımlarına devam etti.

Anlaşma kapsamındaki yatırımın 6 adet treylerinin teslim töreninde konuşan ALC Lojistik Yönetim Kurulu Başkanı,sektör duayeni ve akademisyen Ali Çiçekli özetle şunları söyledi:

Avrupa’nın en deneyimli ve en büyük treyler firması Schmitz ile anlaşma yapmaktan memnunuz. Toplam 48 adet treyler alımı konusunda mutabakata vardık. Bunun yarısı yenileme ve diğer yarısı da büyüme amaçlı yeni alım şeklindedir. Bu bağlamda ilk yeni büyüme alımın 6 adetini bugün teslim alıyoruz. Bu proje kapsamında orta vadede tüm filomuzun Schmitz marka treyler olmasını hedefliyoruz.

Teslim töreninde konuşan Schmitz Cargobull Türkiye Genel Müdürü Mile Mishevski ise “Öncelikle sektörün öncü firmalarından biri olan ALC Lojistik Yönetim Kurulu Başkanı Ali Çiçekli ve ekibinin bir kez daha Schmitz Cargobull markasını seçmelerinden dolayı mutlu ve gururlu olduklarını” belirtti.

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

Lojistik Defteri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

deneme